LINHAI UTV 1100 Diesel

Špičkový pracovní LINHAI UTV 1100 Diesel nejvyšší řady s vyhlášeně spolehlivým japonským dieselovým motorem Kubota a atraktivním designem s LED Matrix světlomety. LINHAI UTV 1100 Diesel má všechno, co je třeba pro těžkou profesionální práci: velkou korbu s nosností půl tuny, 800 kg tažné síly, robustní podvozek s pohonem 2×4/4×4, snadné ovládání a vysokou pracovní morálku. K tomu přidejte kvalitní dílenské zpracování a cenu, na kterou konkurence nedokáže reagovat: LINHAI UTV1100 Diesel je jedna z nejatraktivnějších nabídek pro soukromé i profesionální použití na trhu.

Záruka 5 let Linhai
Cena včetně DPH
Kč 369.990,-

Barevné provedení:

Technologie a výbava LINHAI UTV 1100 Diesel

LINHAI UTV 1100 Diesel
LINHAI UTV 1100 Diesel
LINHAI UTV 1100 Diesel

Motor

Značka Kubota je synonymem pro kvalitu a spolehlivost. Srdcem stroje je výkonný a úsporný japonský tříválcový diesel Kubota D1105, proslulý svou vynikající spolehlivostí a dlouhou životností. Díky inovativní technologii E-TVCS motor vyniká minimální hlučností, vysokou účinností a nízkou spotřebou paliva. K tomuto motoru dokonale pasuje špičková automatická převodovka od renomované kanadské firmy CVTech, která zajišťuje plynulý a komfortní chod stroje.

Posilovač řízení

Posilovač řízení významně usnadňuje manipulaci s vozidlem, čímž signifikantně zvyšuje komfort a bezpečnost jízdy. Díky jeho asistenci je řízení mnohem plynulejší a méně namáhavé, takže ani celodenní práce nebo dlouhá jízda vás neunaví. Navíc posilovač řízení funguje také jako efektivní tlumič nárazů do volantu. V případě, že přední kolo narazí na skrytý kámen, díru nebo pařez, posilovač pohltí většinu energie nárazu a zabrání tak vytržení volantu z vašich rukou.

LINHAI UTV 1100 Diesel
LINHAI UTV 1100 Diesel

Pohon všech kol

Elektricky připojitelný pohon všech kol s uzávěrkami předního i zadního diferenciálu zaručuje vynikající prostupnost terénem. Stačí jednoduše stisknout tlačítko a můžete si vybrat náhon pouze zadních kol nebo všech čtyř kol. Co víc, máte možnost zapnout uzávěrky obou diferenciálů, což ještě více zvýší trakci a zlepší schopnost vozidla překonávat náročné terény.

Podvozek

Robustní podvozek s nízkým těžištěm je zárukou skvělé stability a excelentní průchodnosti terénem. Všechna kola jsou nezávisle zavěšená a odpružená, což umožňuje snadné seřiditelné pérování a přizpůsobení specifickým požadavkům. Elektrický posilovač řízení a malý poloměr otáčení pak přispívají k vysoké obratnosti a vynikající ovladatelnosti vozidla, a to i v náročných terénních podmínkách.

LINHAI UTV 1100 Diesel
LINHAI UTV 1100 Diesel

Korba

Na prostornou ocelovou korbu naložíte všechno, co potřebujete, a dokonce ani půl tuny není problém. Odklápěcí / odnímatelné zadní čelo včetně postranic umožňují korbu snadno přeměnit na praktické velké plato. Díky plynovým vzpěrám je složení nákladu hračkou. 

Volant, řadicí páka a ovládací prvky

Volant, řadicí páka a všechny ovládací prvky jsou přehledně a ergonomicky uspořádané. Všechno je přesně tam, kde to intuitivně očekáváte, ovládání zcela přirozeně padne do ruky. Práce je snadnější, vaši pozornost při jízdě nic nerozptyluje, řízení máte neustále pod kontrolou.

LINHAI UTV 1100 Diesel
LINHAI UTV 1100 Diesel

Brzdy

Mohutně dimenzované kotoučové brzdy poskytují přesvědčivou brzdnou sílu, která je zárukou bezpečného zastavení stroje i s těžkým nákladem nebo plně naloženým přívěsem. Brzdy se vyznačují dobrou předvídatelností, takže řidič má vždy plnou kontrolu nad vozidlem. I v náročných situacích tak může bezpečně a efektivně brzdit.

Přístrojová deska

Přístrojová deska s modře podsvíceným displejem je snadno čitelná a efektivně poskytuje všechny klíčové informace. Navíc, k dispozici máte digitální otáčkoměr, digitální rychloměr, ukazatel počtu najetých km a ukazatel počtu motohodin. Dále, indikátor zařazeného pohonu 2WD / 4WD, ukazatel teploty chladící kapaliny a digitální palivoměr efektivně zvyšující přehled o stavu vozidla. Kromě toho, kontrolka neutrálu, dálkových světel, ukazatelů směru, zařazené zpátečky a kontrolka motoru poskytují důležité informace pro bezpečnou a pohodlnou jízdu.

LINHAI UTV 1100 Diesel
LINHAI UTV 1100 Diesel

Spolehlivý Linhai UTV1100 Diesel přesvědčuje také velkorysou výbavou již v základní ceně. Ke standardní výbavě patří například elektrický posilovač řízení EPS, extra silný naviják s tažnou silou 4500 lbs, sklopné ochrany nohou, přední nárazník, ochranné postranní rámy, 14palcová kola se šestiplátnovými pneumatikami, plastová střecha odolná UV-záření, ochranná klec s certifikací ROPS, tažné zařízení (oko-čep), lavicové sedadlo s bezpečnostními pásy, úložná schránka v přístrojové desce, dvojité projektorové světlomety, LED Matrix světlomety nebo akustická signalizace zpátečky.

Technické specifikace LINHAI UTV 1100 Diesel

MOTOR
Model: Kubota Diesel D1105-E3B, Made in Japan
Typ: 4taktní kapalinou chlazený řadový tříválec
Objem: 1124 cm3
Vrtání x zdvih: Ø 78 x 78,4 mm
Kompresní poměr: 24:1
Výkon: 24.8 HP
Točivý moment: 72 Nm @ 3000 / min
Chlazení: kapalinou + elektrický ventilátor/su_spoiler]
HNACÍ SYSTÉM
Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný, 2 uzamykatelné diferenciály
Převodovka: automatická, CVTech, L/H/N/R se zpátečkou + motorová brzda
Uzávěrka diferenciálu: vpředu i vzadu
Koncový převod: kardanem
PODVOZEK
Zavěšení přední: nezávislé (IRS), dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní: nezávislé (IRS), dvojitá A-ramena
Pérování přední: hydraulické tlumiče
Pérování zadní: hydraulické tlumiče
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní: 2x hydraulická kotoučová
Parkovací brzda: ruční
Pneumatiky přední: AT26 x 9 – 14
Pneumatiky zadní: AT26 x 11 – 14
ROZMĚRY A HMOTNOSTI
Celková délka: 3110 mm
Celková šířka: 1543 mm
Celková výška: 1990 mm
Výška sedadla: 915 mm
Světlá výška: 240 mm
Rozvor: 1930 mm
Hmotnost bez náplní: 700 kg
Nosnost korby: 400 kg
Tažná síla: 800 kg
Palivová nádrž: 35 l
Rozměry korby: 1420 x 1020 x 290 mm
DALŠÍ VLASTNOSTI
Digitální multifunkční displej s funkcemi: otáčkoměr, rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 počítadla denní ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počitadlo najetých motohodin, celkové počitadlo najetých motohodin, palivoměr, diagnostický poruchový kód, palubní hodiny
Kontrolky: pohon 4×4, zařazený převod, přehřátí motoru, motorový olej, ukazatele směru, osvětlení
VÝBAVA
Elektrický posilovač řízení EPS, sklopná korba s vyklápěcím a odnímatelným čelem a postranicemi, extra silný naviják 4 500 lbs, přední ochranný rám, plnohodnotné čelní sklo, ocelové ochranné postranní rámy, 14palcová kola se šestiplátnovými pneumatikami, plastová střecha odolná UV-záření, sklopná ochrana nohou, ochranná klec s certifikací ROPS, tažné zařízení oko-čep, lavicové sedadlo s bezpečnostními pásy, úložná schránka v přístrojové desce, dvojité projektorové světlomety, LED-Matrix světlomety, akustická signalizace zpátečky
LEGISLATIVA A OSVĚDČENÍ
Homologace pro silniční provoz: ano, T1b, (řidičské oprávnění skupiny B – automobil)
Registrační značka (SPZ) v ceně (při přebírání stroje obdržíte čistopis technického průkazu

Galerie LINHAI UTV 1100 Diesel

Soubory ke stažení LINHAI UTV 1100 Diesel

LINHAI